Про компанію

Твердопаливні котли Ретра розроблені фахівцями підприємства Ретра спеціально для відмови від дорогих видів палива. Зусиллями розробників фірми налагоджено серійне виробництво високотехнологічних твердопаливних котлів, призначених для опалення як житлових, так і промислових приміщень.


Твердопаливні котли Ретра унікальні за своєю "всеїдністю" і здатні працювати практично на будь-якому твердому пальному матеріалі (тирса, кізяки, торф, дрова, макулатура тощо). Їх потужність різниться від 10 до 1150кВт, а ККД здатне досягати 93%.

Нова високотехнологічна розробка підприємства - твердопаливний котел Ретра - 4М Дуо. Це диво техніки може роботи в автоматичному режимі під контролем мікропроцесора, завантажуватися паливом 1 раз на тиждень, і навіть посилати повідомлення на мобільний телефон господаря про те що закінчується паливо.

Котли на твердому паливі Ретра випускаються з 1998 року і встигли заслужити довіру споживачів на вітчизняному і зарубіжних ринках. Компанії вдалося виграти безліч тендерів на поставку опалювального обладнання. Твердопаливні котли Ретра справно служать в житлових будинках, школах та інших установах у всіх регіонах нашої країни.

Користувачі твердопаливних котлів Ретра відзначають їх високу окупність. Вартість твердопаливного котла може повністю окупитися за один сезон.

Підприємство Ретра розташоване в місті Рівному, і постійно розширює свою дилерську мережу, запрошуючи до співпраці приватних підприємців, монтажні та будівельні організації, а також усіх зацікавлених. На даний час у компанії є представники в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Луцьку, Львові, Вінниці, Миколаєві, Івано-Франківську, Сумах, Запоріжжі та інших областях України.

Ви можете звернутися і отримати докладну інформацію про місця використання твердопаливних котлів Ретра у Вашому регіоні і особисто ознайомитися з їх роботою і почути відгуки користувачів.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Котли Ретра, котел опалювальний купити, піролізні твердопаливні котли - ПП РЕТРА
(основний офіс)

33024, Україна, Рівненська, Рівне, Старицького, будинок 45
  • +38 (0362) 6215XX

Сайти

Завод опалювальної техніки "Ретра" - виробництво твердопаливних котлів

Завод опалювальної техніки "Ретра" - виробництво твердопаливних котлів

 
 
Ретра - виробник твердопаливних котлів

Ретра - виробник твердопаливних котлів

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create